Науково-дослідне виробниче підприємство
ua en 
Контакти
Контактна інформація
  • Адреса: 79057, м.Львів, вул. Антоновича, 128
  • Телефон: +38(032)295-51-05
  • Мобільний: +38(067)370-85-02

Міжнародний сертифікат ISO 14001:2015

  • Головна
  • Міжнародні сертифікати
  • ISO 14001:2015
Політика в області якості ТзОВ "Науково-дослідне виробниче підприємство "Екологія"


ТзОВ «НДВП «Екологія» – підприємство, яке надає комплексні послуги з атестації робочих місць; дослідження факторів виробничого середовища; інструментального контролю концентрацій забруднюючих речовин у викидах стаціонарних джерел; дослідження води; інвентаризації викидів та розроблення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами; послуги у сфері поводження з відходами; розробки плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій та аварій (ПЛАС).

Усвідомлюючи свою відповідальність перед суспільством за результати впливу нашої діяльності на довкілля, вище керівництво і колектив фірми вважає політику у сфері екологічної безпеки і охорони довкілля пріоритетним напрямом діяльності.

Екологічна політика підприємства базується на наступних принципах:

Екологічна політика є частиною загальної політики підприємства, спрямована на підтримку та безперервне покращення охорони довкілля, що, поруч з поточною діяльністю, дасть змогу ТзОВ «НДВП «Екологія» стати лідером у сфері охорони довкілля.

Зобов'язання з реалізації принципів екологічної політики:

Прийнята екологічна політика є основою для функціонування системи екологічного менеджменту, всі рішення керівників та персоналу базуються на ній. Керівництво підприємства бере на себе зобов'язання постійно вдосконалювати й підвищувати результативність системи екологічного менеджменту.